Hakkımızda


Hakkımızda

ÇOCUK OYUN GRUPLARI, AÇIK ALAN FITNES SPOR ALETLERİ, KENT MOBİLYALARI ve KAUÇUK ZEMİN KAPLAMALARI sektörlerinde 20  yılı aşkın bir tecrübe ve birikimi ile NARİST PARK  Türkiye ve dünyanın birçok ülkesindeki müşterilerine  ürünlerini sunmaktadır.

Ürün tasarımlarında başta işlevsellik, görsellik ve dayanıklılık göz önünde tutulmuştur. Ürünlerimizin kalite standardını korumak için TSE standartlarında ve ürünlerin uluslararası piyasada geçerliliği olan kalitede üretim yaparak müşterilerine hizmet vermektedir. Üretim aşamasında seçilen tüm ham madde seçiminden boya kimyasallarına kadar her malzemenin insan sağlığına zarar vermeyen, güvenlik ve sağlamlık açısından üstün bir kaliteye sahip olması, üretim sürecindeki önceliklerimizdendir. Ürünlerimiz çocukların sağlığı ve Çevre ile dost olan, ham maddeler kullanılarak üretilmektedir.

Firmamız başta pazarlama ekibi ile ürün tanıtım ve satış hizmetlerini; arge ekibiyle ürün model geliştirme ve kalite kontrolünü yaparak, montaj ekibiyle müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilecek donanımlı araç ve teknik elemanlarıyla satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir.

Sonuç olarak firmamız İstanbul merkezli olup genç ve yenilikçi kadrosuyla müşterilerine en kaliteli ürünü zamanında sunmaktadır.